PA4548.331NLT
Manufacturer:Pulse Electronics
Avnet Manufacturer Part #: PA4548.331NLT
Secondary Manufacturer Part#: PA4548.331NLT
Description Value
0.0044 Ohm
330 nH
± 20%
2.2 mm
7 mm
PA4548.XXXNLT Series
6.6 mm
18 A
30 A