H200X034H1T
2.00"X 0.34"" HEAT SHRINK"
Manufacturer:Panduit
Avnet Manufacturer Part #: H200X034H1T
Secondary Manufacturer Part#: H200X034H1T
  • Legend Information Icon RoHS 10 Compliant
  • Legend Information Icon Tariff Charges
  • 2.00" W x 0.34"" H, 0.19"" (4.7mm) diameter size