ERJ-8GEYJ391V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-8GEYJ391V
Secondary Manufacturer Part#: ERJ-8GEYJ391V
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.25 mW
3.2 mm
ERJ-8GE Series
1.6 mm
AEC-Q200
390 Ohm
5
Thick Film
Thick Film
200.0000 ppm/°C
200 V