ERJ-8ENF1691V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-8ENF1691V
Secondary Manufacturer Part#: 90W3681
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.25 mW
3.2 mm
ERJ-8EN Series
1.6 mm
AEC-Q200
1.69 kOhm
1
Thick Film
Precision
100.0000 ppm/°C
200 V