ERJ-6GEYJ151V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-6GEYJ151V
Secondary Manufacturer Part#: 65T8788
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 mW
2 mm
ERJ-6GE Series
1.25 mm
AEC-Q200
150 Ohm
5
Thick Film
Thick Film
200.0000 ppm/°C
150 V