ERJ-6ENF1503V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-6ENF1503V
Secondary Manufacturer Part#: 64R5382
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.125 mW
2 mm
ERJ-6EN Series
1.25 mm
AEC-Q200
150 kOhm
Precision
100.0000 ppm/°C
150 V