ERJ-3GEYJ821V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-3GEYJ821V
Secondary Manufacturer Part#: ERJ-3GEYJ821V
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.1 mW
1.6 mm
ERJ-3GE Series
0.8 mm
AEC-Q200
820 Ohm
5
Thick Film
Precision
200.0000 ppm/°C
75 V