ERJ-2RKF5101X
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERJ-2RKF5101X
Secondary Manufacturer Part#: ERJ-2RKF5101X
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.1 mW
1 mm
ERJ-2RK Series
0.5 mm
AEC-Q200
5.1 kOhm
Precision
100.0000 ppm/°C
50 V