ERA-8AEB5623V
Manufacturer:Panasonic
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: ERA-8AEB5623V
Secondary Manufacturer Part#: ERA-8AEB5623V
Description Value
MSL 1 - Unlimited
155 °C
-55 °C
0.25 mW
3.2 mm
ERA-8A Series
1.6 mm
AEC-Q200
562 kOhm
0.1
Thin Film
High Reliability
25 ppm/°C
150 V