G3VM-401FR
Manufacturer:Omron
Avnet Manufacturer Part #: G3VM-401FR
Secondary Manufacturer Part#: G3VM401FR
Description Value
1 Form A
30 mA
DC
260 °C
1.5 V
2500 V
Surface Mount
0.8 A
MOSFET
AC|DC
400 V
8DIP
8
9.66 x 6.4 x 3.65 mm