SM-43TA100
Manufacturer:Nidec Components
Product Category: Resistors, Variable Resistors, Trimmers
Avnet Manufacturer Part #: SM-43TA100
Secondary Manufacturer Part#: SM-43TA100
Description Value
Cermet
5(Elec) Turns
150 °C
-65 °C
0.25 W
3.7 mm
4.8 mm
5
100 ppm/°C