NPIS32LS1R0YTRF
Manufacturer:NIC Components
Avnet Manufacturer Part #: NPIS32LS1R0YTRF
Secondary Manufacturer Part#: 41AH8936
Description Value
0.04 Ohm
1 uH
30
1.2 mm
3.2 mm
NPIS_LS Series
3.2
2.2 A
1.87 A