NCB-H1806E102TR150F
Manufacturer:NIC Components
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: NCB-H1806E102TR150F
Secondary Manufacturer Part#: NCB-H1806E102TR150F
Description Value
1.5 A
150 mOhm
1806 [4516 Metric]
Surface Mount
1 kOhm
25
125 °C
-40 °C
1.6 mm
4.5 mm
NCB-H Series
1.6 mm