LQW15AN23NG8ZD
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: LQW15AN23NG8ZD
Secondary Manufacturer Part#: LQW15AN23NG8ZD
Description Value
Non-Magnetic
760 mA
0.201 Ohm
23 nH
±2%
0402 [1005 Metric]
0.5 mm
1 mm
LQW15AN_8Z Series
0.6 mm
4.5 GHz