LQW15AN23NG8ZD
Click image to enlarge
Manufacturer:Murata
Product Category:
Inductors, RF Inductors, Wirewound Inductors
Avnet Manufacturer Part #: LQW15AN23NG8ZD
Secondary Manufacturer Part#: LQW15AN23NG8ZD
|---|---|---|
| Non-Magnetic | ||
| 760 mA | ||
| 0.201 Ohm | ||
| 23 nH | ||
| ±2% | ||
| 0402 [1005 Metric] | ||
| 0.5 mm | ||
| 1 mm | ||
| LQW15AN_8Z Series | ||
| 0.6 mm | ||
| 4.5 GHz |