LQP03TG1N8B02D
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: LQP03TG1N8B02D
Secondary Manufacturer Part#: LQP03TG1N8B02D
Description Value
Non-Magnetic
500 mA
0.2 Ohm
1.8 nH
±0.1nH
0201 [0603 Metric]
Unshielded
0.3 mm
0.6 mm
LQP03TG_02 Series
0.3 mm
12.5 GHz