BLM31KN601SZ1L
Manufacturer:Murata
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: BLM31KN601SZ1L
Secondary Manufacturer Part#: BLM31KN601SZ1L
Description Value
2.9
Surface Mount
600 Ohm
25
125 °C
-55 °C
1.6 mm
3.2 mm
BLM31KN _SZ Series
1.6 mm