MPM3805GQB-12-P
Official logo for MPS
Manufacturer:MPS
Avnet Manufacturer Part #: MPM3805GQB-12-P
Secondary Manufacturer Part#: MPM3805GQB-12-P
Description Value
6 V
2.5 V
6 V
2.5 V
Surface Mount
1
3 V
125 °C
0.6 A
Fixed
1.2 V
12QFN
12
3 x 2.5 x 0.9
QFN
4000 kHz
3.5 MHz