SMDA12C-4-2E3/TR7
TVS Array
Manufacturer:Microchip
Avnet Manufacturer Part #: SMDA12C-4-2E3/TR7
Secondary Manufacturer Part#: SMDA12C-4-2E3/TR7
Description Value
24 V
SOIC
13.3 V
Surface Mount
8
300 W
12 V