DSC1121BM1-048.0000T
Manufacturer:Microchip
Avnet Manufacturer Part #: DSC1121BM1-048.0000T
Secondary Manufacturer Part#: DSC1121BM1-048.0000T
Description Value
48 MHz
50 ppm
125 °C
-55 °C
LVCMOS
3.6 V