RSP-750-48
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RSP-750-48
Secondary Manufacturer Part#: RSP-750-48
Description Value
90V AC to 264V AC
3000 Vac
1
-30 to 70 °C
15.7 A
15.7 A
753.6 W
48 V
48 Vdc