RSP-750-27
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RSP-750-27
Secondary Manufacturer Part#: RSP-750-27
Description Value
90V AC to 264V AC
3000 Vac
1
-30 to 70 °C
27.8 A
27.8 A
750.6 W
27 V
27 Vdc