RSP-750-12
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RSP-750-12
Secondary Manufacturer Part#: RSP-750-12
Description Value
90V AC to 264V AC
3000 Vac
1
-25 to 70 °C
62.5 A
62.5 A
750 W
12 V
12 Vdc