RSP-320-24
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RSP-320-24
Secondary Manufacturer Part#: RSP-320-24
Description Value
88V AC to 264V AC
3000 Vac
1
-20 to 70 °C
13.4 A
13.4 A
321.6 W
24 V
24 Vdc