RSP-100-24
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RSP-100-24
Secondary Manufacturer Part#: RSP-100-24
Description Value
85V AC to 264V AC
3750 Vac
1
-30 to 70 °C
4.2 A
4.2 A
100.8 W
24 V
24 Vdc