RPS-120-12
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: RPS-120-12
Secondary Manufacturer Part#: RPS-120-12
Description Value
80V AC to 264V AC
4000 Vac
1
-30 to 70 °C
10 A
7 A
12 V
12 Vdc
84 W
120W @ 10CFM