GST60A48-P1J
Click image to enlarge
Manufacturer:MEAN WELL
Product Category:
Power Supplies, AC / DC Converters, AC / DC External Plug In Adaptor Power Supplies
Avnet Manufacturer Part #: GST60A48-P1J
Secondary Manufacturer Part#: GST60A48-P1J
|---|---|---|
| 90V AC to 264V AC | ||
| 3000 Vac | ||
| -30 to 70 °C | ||
| Tuning Fork 2.1mm x 5.5mm x 11mm | ||
| 1.25 A | ||
| 1.25 A | ||
| 60 W | ||
| 48 V | ||
| 48 V | ||