EPP-400-48
Manufacturer:MEAN WELL
Avnet Manufacturer Part #: EPP-400-48
Secondary Manufacturer Part#: EPP-400-48
Description Value
80V AC to 264V AC
3000 Vac
1
-30 to 70 °C
8.4 A
5.3 A
48 V
48 Vdc
250 W
400W @ 25CFM