HZ0603A152R-10
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 1.5 kohm, 100 mA, HZ Series, 0.9 ohm
Manufacturer:Laird Technologies
Product Category: Ferrites, Ferrite Beads
Avnet Manufacturer Part #: HZ0603A152R-10
Secondary Manufacturer Part#: HZ0603A152R-10
Description Value
100 mA
900 mOhm
0603 [1608 Metric]
Surface Mount
1.5 kOhm
125 °C
-40 °C
0.8 mm
1.6 mm
HZ Series
0.8 mm