CB017D0123JBA
Manufacturer:Kyocera AVX
Avnet Manufacturer Part #: CB017D0123JBA
Secondary Manufacturer Part#: CB017D0123JBA
Description Value
0.012 uF
5%
-888
MSL 3 - 168 hours
125 °C
-55 °C
1.15 mm
3.2 mm
1.6 mm
-888
40 V
63 V