CB017C0102JBA
Manufacturer:Kyocera AVX
Avnet Manufacturer Part #: CB017C0102JBA
Secondary Manufacturer Part#: CB017C0102JBA
Description Value
1000 pF
5%
-888
MSL 3 - 168 hours
125 °C
-55 °C
1.15 mm
3.2 mm
1.6 mm
-888
16 V
25 V