ALS30A471DE400
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: ALS30A471DE400
Secondary Manufacturer Part#: ALS30A471DE400
Description Value
470 uF
20%
0.267 mOhm
12.8 mm
11000 hours @ 85°C
85 °C
-40 °C
Polar
36 mm
82 mm
7100 mA
400 V