ALS30A152DF200
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: ALS30A152DF200
Secondary Manufacturer Part#: ALS30A152DF200
Description Value
1,500 uF
20%
0.09 mOhm
12.8 mm
11000 hours @ 85°C
85 °C
-40 °C
Polar
36 mm
105 mm
9100 mA
200 V