ALC10C152EP450
Manufacturer:KEMET
Avnet Manufacturer Part #: ALC10C152EP450
Secondary Manufacturer Part#: ALC10C152EP450
Description Value
1,500 uF
Snap-In
85 °C
-40 °C
40 mm
105 mm
450 V