ISS17EP06LMXTSA1
Transistor MOSFET P-CH 60V 300mA 3-Pin SOT-23 T/R
Manufacturer:Infineon
Product Category: Discretes, FETs, Single MOSFETs
Avnet Manufacturer Part #: ISS17EP06LMXTSA1
Secondary Manufacturer Part#: ISS17EP06LMXTSA1
Description Value
P Channel
300
1.7 Ohm
60
150 °C