IAUZ30N06S5L140ATMA1
Transistor MOSFET N-Channel 60V 30A 8-Pin TSDSON
Manufacturer:Infineon
Product Category: Discretes, FETs, Single MOSFETs
Avnet Manufacturer Part #: IAUZ30N06S5L140ATMA1
Secondary Manufacturer Part#: IAUZ30N06S5L140ATMA1
Description Value
N Channel
30
14 mOhm
60
175 °C