FO7HSCBE20.0-T1
Oscillator, 20 MHz, 50 ppm, SMD, 7mm x 5mm, 3.3 V, HCMOS, FO7HS
Official logo for Fox
Manufacturer:Fox
Avnet Manufacturer Part #: FO7HSCBE20.0-T1
Secondary Manufacturer Part#: FO7HSCBE20.0-T1
Description Value
20 MHz
50 ppm
15 pF
70 °C
-10 °C
SMD, 7mm x 5mm
HCMOS
FO7HS Series
3.3 V