FO2HSBBM25.0-T3
Official logo for Fox
Manufacturer:Fox
Avnet Manufacturer Part #: FO2HSBBM25.0-T3
Secondary Manufacturer Part#: FO2HSBBM25.0-T3
Description Value
25 MHz
50 ppm
15 pF
85 °C
-40 °C
3.3 V