ECS-400-10-36-CKY-TR
40MHz 10ppm 10ppm 10pF 40 Ohm Fundamental -30 C ~ 85 C - Surface Mount 4-SMD, No Lead 0.098" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm) 0.023"" (0.60mm)"