ECS-286.3-20-30BQ-AEN-TR
28.63636MHz 25ppm 50ppm 20pF 30 Ohm Fundamental -40 C ~ 85 C AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead 0.197" L x 0.126"" W (5.00mm x 3.20mm) 0.033"" (0.85mm)"