ECS-250-18-23A-JGN-TR
Manufacturer:ECS Inc. International
Product Category: Clock & Timing, Crystals
Avnet Manufacturer Part #: ECS-250-18-23A-JGN-TR
Secondary Manufacturer Part#: ECS-250-18-23A-JGN-TR
Description Value
SMD
6 x 3.5 x 1.1 mm
25 MHz
Surface Mount
Fundamental
30 Ohm
30 ppm
20 ppm
18 pF
85 °C
-40 °C