ECOC-2522-10.000-3FC
OSC OCXO 10.000MHZ CMOS SMD Tray ECOC-2522 OCXO 10MHz Standby (Power Down) CMOS 3.3V 5ppb 0 C ~ 50 C - Surface Mount 1.000" L x 0.866"" W (25.40mm x 22.00mm) 0.500"" (12.70mm) 6-SMD (5 pads), No Lead"