MPI2512V2-1R0-R
Manufacturer:Eaton
Avnet Manufacturer Part #: MPI2512V2-1R0-R
Secondary Manufacturer Part#: MPI2512V2-1R0-R
Description Value
44
1 uH
20
Shielded
1.25 mm
2.5 mm
MPI25-V2 Series
2 mm
3.3 A
4.4 A