HCM1A1104-6R8-R
Manufacturer:Eaton
Avnet Manufacturer Part #: HCM1A1104-6R8-R
Secondary Manufacturer Part#: HCM1A1104-6R8-R
Description Value
16 mOhm
6.8 uH
±20%
4339
Shielded
4 mm
11.1 mm
HCM1A1104 Series
10 mm
6.4 A
9 A