HCM1103-R36-R
Manufacturer:Eaton
Avnet Manufacturer Part #: HCM1103-R36-R
Secondary Manufacturer Part#: HCM1103-R36-R
Description Value
1.1 mOhm
360 nH
20
Shielded
3 mm
11.5 mm
HCM1103 Series
10.3 mm
23 A
28 A