MDS-150AAS19BA
AC/DC Power Supply, External Plug In, 1 Output, 150 W, 19 V, 7.89 A, 4 Way DIN
Manufacturer:Delta Group
Avnet Manufacturer Part #: MDS-150AAS19BA
Secondary Manufacturer Part#: MDS-150AAS19BA
  • Legend Information Icon RoHS 10 Compliant
  • Legend Information Icon Tariff Charges
  • Low earth leakage current (<0.1mA)