405I35B13M50000
Official logo for CTS
Manufacturer:CTS
Product Category: Clock & Timing, Crystals
Avnet Manufacturer Part #: 405I35B13M50000
Secondary Manufacturer Part#: 405I35B13M50000
Description Value
CSMD
5 x 3.2 x 1.05 mm
13.5 MHz
Surface Mount
50 Ohm
4
85 °C
-40 °C