SRR7032-470M
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: SRR7032-470M
Secondary Manufacturer Part#: SRR7032-470M
Description Value
0.28 Ohm
47 uH
±20%
Shielded
3.2 mm
7 mm
SRR7032 Series
7 mm
670 mA
770 mA