SRR7032-331M
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: SRR7032-331M
Secondary Manufacturer Part#: SRR7032-331M
Description Value
1.9 Ohm
330 uH
±20%
Shielded
3.2 mm
7 mm
SRR7032 Series
7 mm
220 mA
240 mA