SRR7032-2R2M
Manufacturer:Bourns
Avnet Manufacturer Part #: SRR7032-2R2M
Secondary Manufacturer Part#: SRR7032-2R2M
Description Value
0.022 Ohm
2.2 uH
±20%
Shielded
3.2 mm
7 mm
SRR7032 Series
7 mm
2.65 A
2.6 A